VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, LC/LC duplex, blau - SECOMP Nederland GmbH
VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, LC/LC duplex, blau VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, LC/LC duplex, blau

VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, LC/LC duplex, blau

Art.nr. 21990644
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0644
Gewicht van het pakket 0,004 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • LWL-Kupplung mit Keramikferrule • Für LWL Single-Mode Fasern • Geeignet für LWL-Patchpanel 21.99.0601 und 21.99.0603

Producent VALUE
Produkt groep Anschlusstechnik FO
Produkt type Steckverbinder
SECOMP data sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

accessoires

  • VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x SC / LC-DX

    Art.nr. 21990601

  • VALUE 19"-Spleißbox leer 1 HE, ausziehbar, 24x SC / LC-DX

    Art.nr. 21990603

Toon alles (2)