VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, SC/SC duplex, blau - SECOMP Nederland GmbH
VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, SC/SC duplex, blau VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, SC/SC duplex, blau

VALUE LWL-Kupplung Single-Mode, SC/SC duplex, blau

Art.nr. 21990604
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0604
Gewicht van het pakket 0,008 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • LWL-Kupplung mit Keramikferrule • Für LWL Single-Mode Fasern • Geeignet für LWL-Patchpanel 21.99.0611 und 21.99.0612

Producent VALUE
Produkt groep Anschlusstechnik FO
Produkt type Steckverbinder
SECOMP data sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.