Ecovacs Ersatzmesser 12er Pack, zu Goat G1
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
GOAT Messersatz für alle GOAT Serien. Kompatibel mit GOAT A1600 RKT/O1200 RTK/O800 RTK/O500 Panorama G1-800/G1-1600/G1-2000/GX-600/A3000 LiDAR PRO/A1600 LiDAR PRO/O1200 LiDAR PRO/O600.
- Scharfe und langlebige Klingen
- Hervorragende Schnittleistung
- Ideal für verschiedene Arten von Gras
- Eine Packung enthält: 12 Messer + 12 Schrauben
Specificaties
| Producent | Ecovacs |
|---|---|
| Product groep | Outdoor + Garten |
| Product type | Zubehör für Mähroboter |
| Kleur | veelkleurig |
| Hoogte | 0.09 cm |
| Breedte | 1.8 cm |
| Diepte | 3.6 cm |
| Gewicht | 0.061 kg |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 0.1 kg |