LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM4, E2000/LC, violett, 5 m

LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM4, E2000/LC, violett, 5 m

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Beschikbaar ca. 18-6-2024
Art. nr. 21167955
Merk / Fabrikant DIVERS
Fabrikant artikel nr. 21.16.7955
Gewicht artikel 0,06 kg
Kleur
Lengte

Beschrijving

Duplex-Patchkabel mit Fasertyp 50/125µm in OM4-Qualität mit hochwertigen LC und E2000 APC LWL-Steckern

  • Duplex-Patchkabel mit Fasertyp 50/125µm in OM4-Qualität
  • Halogenfreier und flammhemmender Aussenmantel
  • LWL-Patchkabel mit hochwertigen LC und E2000 (LSH) LWL-Steckern (Keramik- Ferrule)
  • Vollader mit Aramidfaser-Zugentlastung, halogenfreier Kabelmantel
  • Mantelfarbe: Violett

Specificaties

Producent DIVERS
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type LWL-Patchkabel OM4
Kleur violet
Lengte 5 m
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nein
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen E2000 (LSH) / LC
Type connector kant 1 E2000 (LSH)
Type connector kant 2 LC
Kabel LSOH ja
Hoogte verpakking 30 mm
Breedte verpakking 180 mm
Diepte verpakking 250 mm
Gewicht verpakking 0.06 kg
Ben je zeker?