ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15 m

ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15 m

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Leverbaar binnen 24 uur
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21158885
Merk / Fabrikant ROLINE
Fabrikant artikel nr. 21.15.8885
EAN 7611990111343
Gewicht artikel 0,2 kg
Kleur
Lengte

Beschrijving

De oplossing voor uw ruimteproblemen in het glasvezelbekabelingscentrum! ROLINE glasvezel patchkabels in OM4 kwaliteit met verliesarme connectoren voor hoge dichtheid voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in superieure ROLINE kwaliteit

De LC-connector met zijn kleine doorsnede maakt hoge dichtheden in het verdelergebied mogelijk. Overal waar de dichtheden zo hoog zijn, wordt het moeilijk om dicht genoeg bij de connector te komen om veilig en netjes te patchen. Nu bieden wij de oplossing voor dit probleem! De stekkers van de nieuwe datacenterkabels zijn zo ontworpen dat een beheerder niet meer naar de eigenlijke stekkerbehuizing hoeft te grijpen, maar de stekkervergrendeling enkele centimeters van het patchpaneel kan losmaken en zo de kabel er zonder problemen uit kan trekken .

De extreem hoge kwaliteit van de OM4 vezel en de connector met een bijzonder laag invoegverlies zorgen voor een uitstekende overdrachtskwaliteit, zelfs bij zeer hoge bandbreedtes.

Specificaties

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 15 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule low loss
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule low loss
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Gewicht 110.4 g
Hoogte verpakking 20 mm
Breedte verpakking 200 mm
Diepte verpakking 200 mm
Gewicht verpakking 0.2 kg

Downloads

Product Data Sheet - Nederlands (49,3 KB)

Download

Manufacturer data sheet - English (138,9 KB)

Download

Alternatieven

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld.

Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

ROLINE – Kwaliteit maakt het verschil.

Ben je zeker?