VALUE F.O. kabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 0,5 m

VALUE F.O. kabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 0,5 m

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Leverbaar binnen 24 uur
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21998720
Merk / Fabrikant VALUE
Fabrikant artikel nr. 21.99.8720
EAN 7611990196609
Gewicht artikel 0,025 kg
Kleur
Lengte

Beschrijving

VALUE glasvezel-patchkabels in OM3-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in voordelige kwaliteit

  • Duplex kabel met vezel type 50/125µm OM3
  • Kleur: turkoois

Specificaties

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM3 Fiber patchkabel
Kleur turkoois
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM3
Aansluitingen LC / ST
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 ST
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Gewicht 19.9 g
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 150 mm
Diepte verpakking 150 mm
Gewicht verpakking 0.025 kg

Downloads

Product Data Sheet - Nederlands (41,3 KB)

Download

Manufacturer data sheet - English (253,6 KB)

Download

Alternatieven

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en geteste kwaliteit.

Met de VALUE-producten krijgt u de best mogelijke prijs op het gebied van kwaliteit en producteigenschappen.

Ben je zeker?