Fiber Optic kabel dupl. 50/125µm OM3, SC-SC, 10m - SECOMP Nederland GmbH
Fiber Optic kabel dupl. 50/125µm OM3, SC-SC, 10m Fiber Optic kabel dupl. 50/125µm OM3, SC-SC, 10m

Fiber Optic kabel dupl. 50/125µm OM3, SC-SC, 10m

Art.nr. 21167919
Fabrikant SECOMP
Art.nr. fabrikant 21.16.7919
Gewicht van het pakket 0,149 kg

  • Kevlar trekontlasting
  • Halogeenvrij
  • Gemaakt met hoogwaardige connector (keramiek)

Producent SECOMP
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM3 Fiber patchkabel
Kleur groen
Lengte 10 m
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125┬Ám OM3
Type connector kant 1 SC
Type connector kant 2 SC
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

alternatieve artikelen

  • LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM3, SC/SC, 1m
    Art.nr. 21167915
  • LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM3, SC/SC, 2m
    Art.nr. 21167916
  • LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM3, SC/SC, 3m
    Art.nr. 21167917
  • LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM3, SC/SC, 5m
    Art.nr. 21167918
Toon alles (4)