Fibre Optic koppelstuk ST/ST simplex - SECOMP Nederland GmbH
Fibre Optic koppelstuk ST/ST simplex Fibre Optic koppelstuk ST/ST simplex

Fibre Optic koppelstuk ST/ST simplex

Art.nr. 21170605
Fabrikant Telegärtner
Art.nr. fabrikant J08011A0002
EAN 4018359132811
Gewicht van het pakket 0,005 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre Optic koppeling ter verlenging van fibre Optic kabel of voor een fibre Optic panel 26.11.6016
  • Keramiek, Multimode en Singlemode

Producent Telegärtner
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren