glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois - SECOMP Nederland GmbH
glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois

glasvezelkoppeling MM OM3, LC / LC duplex, turkoois, turkoois

Art.nr. 21990646
Merk / Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant 21.99.0646
EAN 4049759064105
Gewicht van het pakket 0,004 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

FO-koppeling voor OM3 multimode-vezels

  • FO-koppeling met keramische ferrule
  • Voor glasvezel multimode-vezels (OM3)
  • Geschikt voor glasvezel patchpanelen 21.99.0601 en 21.99.0603

Producent DIVERS
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Kleur turkoois
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
  • 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x SC / LC-DX, zilver

    Art.nr. 21990601

  • 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX

    Art.nr. 21990603

  • VALUE Fibre koppeling, ST/ST simplex, zilver

    Art.nr. 21990629

Toon alles (3)