glasvezelkoppeling Single-Mode, LC / LC duplex, blauw, blauw - SECOMP Nederland GmbH
glasvezelkoppeling Single-Mode, LC / LC duplex, blauw, blauw glasvezelkoppeling Single-Mode, LC / LC duplex, blauw, blauw

glasvezelkoppeling Single-Mode, LC / LC duplex, blauw, blauw

Art.nr. 21990644
Merk / Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant 21.99.0644
EAN 4049759023751
Gewicht van het pakket 0,003 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Glasvezelkoppeling voor het verlengen van glasvezellijnen

  • FO-koppeling met keramische ferrule
  • Voor single-mode vezels
  • Geschikt voor glasvezel patchpanelen 21.99.0601 en 21.99.0603

Producent DIVERS
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Kleur blauw
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
  • 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x SC / LC-DX, zilver

    Art.nr. 21990601

  • 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX

    Art.nr. 21990603

  • VALUE Fibre koppeling, ST/ST simplex, zilver

    Art.nr. 21990629

Toon alles (3)