Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m - SECOMP Nederland GmbH
Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m

Kwaliteits glasvezelkabel single mode E9/125µm OS2, SC/SC, geel, 7,5 m

Art.nr. 21061207
Merk / Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant 21.06.1207
Gewicht van het pakket 0,069 kg

Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Glasvezel patchkabels met single-mode vezels in OS2 kwaliteit
Halogeenvrij, vlamvertragend, weinig rookontwikkeling

  • Kabelmantel van halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend materiaal
  • Afgemonteerd met hoogwaardige connectoren met keramische adereindhulzen
  • Aderopbouw: duplex kabel I-VH
  • Hoge treksterkte door aramidevezels

Producent DIVERS
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 7.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Aansluitingen SC / SC
Type connector kant 1 SC
Connector kant 1 Ferrule Keramiek
Type connector kant 2 SC
Connector kant 2 Ferrule Keramiek
Kleur (Kabel) geel
Aramid Trekontlasting ja
Crossed ja
Buiten Ø Kabel 1,8 x 3,6mm
Kabel LSOH ja
Hoogte verpakking 20 mm
Breedte verpakking 190 mm
Diepte verpakking 270 mm
Gewicht verpakking 0.069 kg