LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM4, E2000/LC, violett, 10 m - SECOMP Nederland GmbH
LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM4, E2000/LC, violett, 10 m LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM4, E2000/LC, violett, 10 m

LWL-Kabel dupl. 50/125µm OM4, E2000/LC, violett, 10 m

Art.nr. 21167958
Merk / Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant 21.16.7958
Gewicht van het pakket 0,104 kg
Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Duplex-Patchkabel mit Fasertyp 50/125µm in OM4-Qualität mit hochwertigen LC und E2000 APC LWL-Steckern

  • Duplex-Patchkabel mit Fasertyp 50/125µm in OM4-Qualität
  • Halogenfreier und flammhemmender Aussenmantel
  • LWL-Patchkabel mit hochwertigen LC und E2000 (LSH) LWL-Steckern (Keramik- Ferrule)
  • Vollader mit Aramidfaser-Zugentlastung, halogenfreier Kabelmantel
  • Mantelfarbe: Violett

Producent DIVERS
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type LWL-Patchkabel OM4
Kleur violet
Lengte 10 m
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nein
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen E2000 (LSH) / LC
Type connector kant 1 E2000 (LSH)
Type connector kant 2 LC
Kabel LSOH ja
Hoogte verpakking 20 mm
Breedte verpakking 190 mm
Diepte verpakking 190 mm
Gewicht verpakking ,104 kg