ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m

ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15,0 m

Art.nr. 21158885
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8885
EAN 7611990111343
Gewicht van het pakket 0,2 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Met zekerheid de toekomst in!, Deze hoge kwaliteit OM-4-glasvezelkabel en connectoren geeft een uitstekende overdrachts kwaliteit ook bij zeer hoge bandbreedte
  • Materiaal en fabricage van ROLINE-Kwaliteit
  • De Kabel, met "Low-Loss"-connectoren, bereiken goede waardes, ter vergelijking:- Typische Demping van een standaard-LC-connector: 0,5 dB- Typische Demping van een Low-Loss-LC-connector: 0,15 dB
  • De OM4 glasvezel ondersteunt Ethernet, Fibre Channel en OIF-toepassingen, voor langere afstanden van meer dan 550m met 10 Gb/s
  • Modale Bandbreedte: 4700 MHz-km
  • Alle Kabels worden als Duplex-Kabel met glasvezel type 50/125µm geleverd
  • Opmerking: Kabel in lengtes van 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m en 20m beschikbaar
  • Kabel kleur: violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 15 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule low loss
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule low loss
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 3,0 m
    Art.nr. 21158873
  • ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 0,5 m
    Art.nr. 21158870
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 5,0 m
    Art.nr. 21158875
  • ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss Connector, violet, 10,0 m
    Art.nr. 21158880
  • ROLINE F.O. kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connectoren, violet, 2,0 m
    Art.nr. 21158872
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 20,0 m
    Art.nr. 21158890
  • ROLINE F.O kabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 1,0 m
    Art.nr. 21158871
Toon alles (7)