ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC

ROLINE Gigabit Converter,RJ-45 - Mini GBIC

Art.nr. 21131067
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.13.1067
EAN 7611990195275
Gewicht van het pakket 0,48 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Glasvezelconverters kunnen worden gebruikt om verschillende bekabeling binnen een LAN aan te passen om een ​​functioneel netwerk te verkrijgen. Of u nu glasvezel wilt converteren naar een klassiek twisted pair netwerk met een mini GBIC of glasvezel wilt converteren naar een ander glasvezelnetwerk met twee mini GBIC's. De ROLINE GigaBit converter biedt beide mogelijkheden.

De ROLINE Gigabit Converter converteert een Gigabit Ethernet TP-poort naar glasvezel of een glasvezelpoort naar een tweede glasvezelpoort. De glasvezelverbindingen zijn vrij te kiezen met behulp van de Mini GBIC module. Mini GBIC modules zijn beschikbaar voor SX/LC (21.14.3500) en LX/LC (21.14.3501: 10 km, 21.14.3502: 20 km).

  • Aansluitingen: RJ-45 aan de TP zijde / 2 x Mini-GBIC-slot aan de LWL zijde
  • Stroom wordt geleverd via een meegeleverde externe voedingseenheid
  • Afmeting: 102 × 75 × 23 mm
  • Leveringsomvang: omvormer, korte handleiding, stekkervoeding (5V DC, 2A)

Producent ROLINE
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Netwerk media converters
Kleur zwart
Leveringsomvang Converter, Korte handleiding, voeding
RJ-45 Port (Mbit/s) 1000
Fiber Port (Mbit/s) 1000
Aantal Poorten RJ-45 1
Technische bijzonderheden Fibre aansluiting wordt dmv een Mini GBIC Module gerealiseerd
Hoogte 102 mm
Breedte 75 mm
Diepte 23 mm
Gewicht 313.9 g
Hoogte verpakking 60 mm
Breedte verpakking 160 mm
Diepte verpakking 210 mm
Gewicht verpakking 0.48 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
  • ROLINE Mini GBIC Module LX/LC, Single Mode, 20km

    Art.nr. 21143502

  • ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

    Art.nr. 21143500

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

    Art.nr. 21143501

Toon alles (3)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.