ROLINE Glasfaserkabel 9/125 µm OS2, LC/LC, LSOH, APC, simplex, gelb, 5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Glasfaserkabel 9/125 µm OS2, LC/LC, LSOH, APC, simplex, gelb, 5 m ROLINE Glasfaserkabel 9/125 µm OS2, LC/LC, LSOH, APC, simplex, gelb, 5 m

ROLINE Glasfaserkabel 9/125 µm OS2, LC/LC, LSOH, APC, simplex, gelb, 5 m

Art.nr. 21158623
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8623
EAN 7630049621633
Gewicht van het pakket 0,02 kg

Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE LWL-Patchkabel in OS2-Qualität für Hochgeschwindigkeits-Internet verbindet Glasfaserdose mit Switch, Router oder Internetbox

  • Verbindet Glasfaseranschlussdose mit Switch/Router/Internetbox
  • Geeignet für Hochgeschwindigkeits-Internet
  • LWL-Patchkabel simplex mit Single Mode-Fasern in OS2-Qualität
  • Halogenfrei, flammwidrig, raucharm
  • APC Schliff
  • Nur für Indoor (Innenbereich) geeignet

Halogeenvrij, vlamvertragend, rookarm.

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type LWL-Patchkabel Singlemode
Kleur geel
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 1
Kabel specs. Faser in secundäire coating
Kabel type Simplexkabel
Uitgangskabel nein
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Aansluitingen LC APC / LC APC
Type connector kant 1 LC APC
Type connector kant 2 LC APC
Kleur (Kabel) gelb
Buiten Ø Kabel 1,2mm
Kabel LSOH ja
Versterking nein
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 150 mm
Diepte verpakking 150 mm
Gewicht verpakking ,02 kg
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.