ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 5 m ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 5 m ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 5 m ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 5 m

ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 5 m

Art.nr. 21159264
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9264
EAN 7611990153329
Gewicht van het pakket 0,1 kg
Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4 kwaliteit voor high performance glasvezelbekabeling in high density omgevingen.
De LC connector met zijn kleine doorsnede maakt hoge dichtheden in het verdelergebied mogelijk. En de extra dunne kabels hebben een buitendiameter van slechts 1,2 mm per vezel!

  • Vezel- en mantelmateriaal in ROLINE kwaliteit
  • Buitendiameter: 1,2 mm per vezel
  • Duplexkabel met multimode 50/125μm OM4 vezeltype De OM4 vezelkwaliteit met zeer lage demping zorgt voor een uitstekende kwaliteit bij hoge bandbreedtes tot 10 Gbit/s
  • Modale bandbreedte: 4700 MHz-km
  • Kabelkleur: gemêleerd violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule weinig verlies
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule weinig verlies
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 1,2 x 2,4 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Gewicht 20.9 g
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 100 mm
Diepte verpakking 100 mm
Gewicht verpakking 0.1 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 3 m
    Art.nr. 21159263
  • ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 2 m
    Art.nr. 21159262
  • ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 10 m
    Art.nr. 21159265
  • ROLINE Glasvezel kabel, dun, 50/125µm OM4, LSOH, LC/LC, violet, 1 m
    Art.nr. 21159261
Toon alles (4)