ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 0,5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 0,5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 0,5 m

ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 0,5 m

Art.nr. 21158720
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8720
EAN 7611990191246
Gewicht van het pakket 0,04 kg
Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE OM3 glasvezel patchkabels voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in superieure ROLINE kwaliteit.

  • Voor kabels met 50/125 m vezels in de OM3 categorie kunnen lengtes tot 900 m worden bereikt met Gigabit Ethernet en tot 300 m met 10 Gigabit Ethernet
  • De kabels zijn geassembleerd met hoogwaardige connectoren en behalen goede waarden voor insteekverlies en reflectie
  • Alle kabels worden geleverd als duplex kabels met vezeltype 50/125μm
  • Kleur turkoois

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM3 Fiber patchkabel
Kleur turkoois
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM3
Aansluitingen LC / ST
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 ST
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Gewicht 15.5 g
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 200 mm
Diepte verpakking 180 mm
Gewicht verpakking 0.04 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 1 m
    Art.nr. 21158721
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 5 m
    Art.nr. 21158725
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 10 m
    Art.nr. 21158728
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 3 m
    Art.nr. 21158723
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/ST, turkoois, 2 m
    Art.nr. 21158722
Toon alles (5)