ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m

ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 5 m

Art.nr. 21158875
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8875
EAN 7611990111329
Gewicht van het pakket 0,15 kg

Lengte
Aansluitingen

De oplossing voor uw ruimteproblemen in het glasvezelbekabelingscentrum! ROLINE glasvezel patchkabels in OM4 kwaliteit met verliesarme connectoren voor hoge dichtheid voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in superieure ROLINE kwaliteit

De LC-connector met zijn kleine doorsnede maakt hoge dichtheden in het verdelergebied mogelijk. Overal waar de dichtheden zo hoog zijn, wordt het moeilijk om dicht genoeg bij de connector te komen om veilig en netjes te patchen. Nu bieden wij de oplossing voor dit probleem! De stekkers van de nieuwe datacenterkabels zijn zo ontworpen dat een beheerder niet meer naar de eigenlijke stekkerbehuizing hoeft te grijpen, maar de stekkervergrendeling enkele centimeters van het patchpaneel kan losmaken en zo de kabel er zonder problemen uit kan trekken .

De extreem hoge kwaliteit van de OM4 vezel en de connector met een bijzonder laag invoegverlies zorgen voor een uitstekende overdrachtskwaliteit, zelfs bij zeer hoge bandbreedtes.

  • De Kabel, met "Low-Loss"-connectoren behalen bijzonder goede waarde bij demping en reflectie. Ter vergelijking een standaard demping van normale LC connectoren is : 0,5 dB- en de demping van Low-Loss-LC-connectoren is : 0,15 dB
  • De OM4 Faser ondersteunt Ethernet, Fibre Channel en OIF-toepassingen, tbv een groter bereik van 550m bij 10 Gb/s en bij extreem lange gebouw-Backbones of Campus-Backbones van middellange lengte.
  • Gemiddelde Bandbreedte : 4700 MHz-km
  • Deze kabel is een Duplex-Kabel met Fasertype 50/125µm
Opmerking: Kabel in lengtes van 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m en 20m beschikbaar
  • Kabel kleur: violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule low loss
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule low loss
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Gewicht 40.5 g
Hoogte verpakking 20 mm
Breedte verpakking 180 mm
Diepte verpakking 190 mm
Gewicht verpakking 0.15 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 10 m
    Art.nr. 21158880
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 20 m
    Art.nr. 21158890
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 2 m
    Art.nr. 21158872
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 15 m
    Art.nr. 21158885
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 0,5 m
    Art.nr. 21158870
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 1 m
    Art.nr. 21158871
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector, violet, 3 m
    Art.nr. 21158873
Toon alles (7)