ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 0,5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 0,5 m ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 0,5 m

ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 0,5 m

Art.nr. 21158760
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8760
EAN 7611990196340
Gewicht van het pakket 0,04 kg
Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE OM4 glasvezel-patchkabels voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in superieure ROLINE kwaliteit

De OM4 vezel is een geoptimaliseerde vezel van 50 m met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om de systeemprestaties te verbeteren voor bestaande applicaties tot 10 Gbps en voor toekomstige 40 en 100 Gbps applicaties. Dit type glasvezel ondersteunt Ethernet-, Fibre Channel- en OIF-toepassingen.
De OM4 vezel is geschikt voor een groter bereik van meer dan 550 m bij 10 Gbit/s of 300 m bij 40 Gbit/s. Met een effectieve modale bandbreedte (EMB, ook wel laserbandbreedte genoemd) van 4700 MHz-km (veel meer dan vereist door de IEEE), is de OM4 vezel ook bijzonder geschikt voor kortere afstanden in datacenters en voor krachtige computertoepassingen.

De kabels zijn geassembleerd met hoogwaardige connectoren en behalen de beste waarden voor insteekverlies en reflectie

  • Deze glasvezelkabels zijn ontworpen als duplexkabels met vezeltype 50/125μm OM4
  • Kleur buitenkant: violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen LC / SC
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 SC
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Gewicht 13.4 g
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 210 mm
Diepte verpakking 320 mm
Gewicht verpakking 0.04 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 1 m
    Art.nr. 21158761
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 10 m
    Art.nr. 21158768
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 2 m
    Art.nr. 21158762
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 5 m
    Art.nr. 21158765
  • ROLINE glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/SC, violet, 3 m
    Art.nr. 21158763
Toon alles (5)