ROLINE glasvezelkabel duplex 9/125µm OS2, LSH/LC, APC gepolijst, LSOH, geel, 5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE glasvezelkabel duplex 9/125µm OS2, LSH/LC, APC gepolijst, LSOH, geel, 5 m ROLINE glasvezelkabel duplex 9/125µm OS2, LSH/LC, APC gepolijst, LSOH, geel, 5 m

ROLINE glasvezelkabel duplex 9/125µm OS2, LSH/LC, APC gepolijst, LSOH, geel, 5 m

Art.nr. 21159485
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9485
EAN 7611990152117
Gewicht van het pakket 0,13 kg

Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Hoogwaardige glasvezelkabel met de sterk beschermde, beveiligde LSH connector aan de ene kant en LC connector aan de andere kant. Beide connectoren zijn APC gepolijst.

  • Duplex kabel met glasvezel type 9/125µm OS2
  • Kabelmateriaal: mantel halogeenvrij en vlamvertragend, geel, strak gebufferd met aramide trekontlasting
  • LC connector: connector met hoge mechanische veerkracht, push-pull, twist-proof, APC-cut, keramische ferrule
  • LSH connector: nauwkeurig vervaardigde connector met laag retourverlies, APC gepolijst, keramische ferrule
  • APC afschuining voor laag invoegverlies
  • Let op: Kabel is verkrijgbaar in 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 7,5m en 10m

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Aansluitingen LSH / LC
Type connector kant 1 LSH
Type connector kant 2 LC
Aramid Trekontlasting ja
Kabel LSOH ja
Gewicht 78.8 g
Hoogte verpakking 20 mm
Breedte verpakking 200 mm
Diepte verpakking 200 mm
Gewicht verpakking 0.13 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.