
De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.
Art.nr. | 11888900 |
![]() |
Merk / Fabrikant | ROLINE | |
Art.nr. fabrikant | 11.88.8900 | |
EAN | 7611990141296 | |
Gewicht van het pakket | 0,091 kg | |
Kleur | ||
Lengte |
Nu als klant aanmelden of registreren, om winkelwagen en prijzen te kunnen zien.
ROLINE GOLD USB 3.0 / USB 3.2 Gen 1 Superspeed kabel van hoge kwaliteit met vergulde connectoren en goudkleurige metalen connector behuizing
ROLINE GOLD - Topkwaliteit zonder compromissen!
Kabels van ROLINE GOLD kwaliteit worden geleverd met hoogwaardige afscherming en vergulde contacten voor contactbeveiliging, zelfs bij hoge insteekcycli. De stekkers zijn voorzien van een gouden coating om de contactduurzaamheid te verbeteren. Nylon versterkt buitenmateriaal in goud/zwart zorgt voor een betere stabiliteit en geeft de kabel een verbluffende uitstraling.
Met mooie blisterverpakking voor de Retail en wederverkoop.
Opmerking: volgens de huidige specificaties van USB.org hebben we de technische gegevens van onze USB 3-producten aangepast. De nieuwe aanduiding voor de al bekende USB-specificaties is gewijzigd in USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1) en USB 3.2 Gen 2 (voorheen USB 3.1 / USB 3.1 Gen 2).
Producent | ROLINE |
Produkt groep | Kabel |
Produkt type | USB 3.2 kabel |
Kleur | zwart / goud |
Lengte | 0.8 m |
Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
Aansluitingen | USB 3 type A Male / USB 3 type B Male |
Type connector kant 1 | USB 3 type A |
M/F kant 1 | Male |
Type connector kant 2 | USB 3 type B |
M/F kant 2 | Male |
Toepassing | extern |
Kabel afscherming | Dubbel afgeschermd |
Connector verbinding | Goud |
Handschroeven | nee |
Gewicht | 53.6 g |
Hoogte verpakking | 50 mm |
Breedte verpakking | 130 mm |
Diepte verpakking | 190 mm |
Gewicht verpakking | 0.091 kg |
De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.