TP-Link MC200CM - media-omzetter - SECOMP Nederland GmbH
TP-Link MC200CM - media-omzetter TP-Link MC200CM - media-omzetter

TP-Link MC200CM - media-omzetter

Art.nr. 21161224
Fabrikant TP-LINK TECHNOLOGIES
Art.nr. fabrikant MC200CM
EAN 6935364030438
Gewicht van het pakket 0,455 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

TP-Link MC200CM - Media-omzetter - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 - SC multimodus - extern - maximaal 550 m - 850 nm

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.
Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK's 19'system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Producent TP-LINK TECHNOLOGIES
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Mediaconverter
Algemeen
Type apparaat Media-omzetter
Type bijvoegsel Extern
Breedte 9.5 cm
Diepte 7.3 cm
Hoogte 2.7 cm
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Bekabelingstype 1000Base-SX, 1000Base-T
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Optische golflengte 850 nm
Max. overdrachtsafstand 550 m
Statuslampjes Koppelingsactiviteit, voeding, ontvangen
Voorzieningen Datatransport, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), volledige duplex modus
Conformiteitsnormen IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x netwerk - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female ¦ 1 x netwerk - Ethernet 100Base-FX - SC multimodus female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen CE, FCC
Stroom
Voeding Netspanningsadapter - extern
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%