TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM) - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM) TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM) TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM) TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM) TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM) TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM)

TRENDnet TE100-MGBS20 Mini-GBIC Module Single-Mode 100-Base-LX LC (20KM)

Art.nr. 21221293
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TE100-MGBS20
EAN 710931502046
Gewicht van het pakket 0,072 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Das 100Base-FX SFP Singlemode LC Modul, Modell TE100-MGBS20, funktioniert mit Standard SFP (Mini-GBIC) Slots an den meisten Switchen und
unterstützt Singlemode Netzwerkübertragungsgeschwindigkeiten von bis zu 155 Mbps. Der TE100-MGBS20 ist kompatibel mit Duplex-LC
Glasfasersteckertypen und unterstützt Glasfaserverbindungsentfernungen von bis zu 20 Kilometern (12,4 Meilen).

Producent TRENDNET
Produkt type SFP-GBIC-Modul
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 10,0 m

    Art.nr. 21158758

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 0,5 m

    Art.nr. 21158750

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 3,0 m

    Art.nr. 21158753

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 5,0 m

    Art.nr. 21158755

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 15,0 m

    Art.nr. 21158756

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 20,0 m

    Art.nr. 21158757

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 2,0 m

    Art.nr. 21158752

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 1,0 m

    Art.nr. 21158751

Toon alles (8)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.