TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC

TRENDnet TFC-1000MSC Fiber Converter 1000Base-T to 1000Base-FX Multi-Mode SC

Art.nr. 21221095
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-1000MSC
EAN 710931504156
Gewicht van het pakket 0,49 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Der intelligente Glasfaserkonverter TFC-1000MSC kann als Einzelgerät oder in Kombination mit dem Systemgehäuse TFC-1600 verwendet werden. Dieser multi-modus-SC-Glasfaserkonverter unterstützt SNMP und eignet sich für Entfernungen bis zu 550 m. Er ist mit einem 1000Base-T-Port (RJ-45) und einem 1000Base-SX-Port (SC) ausgestattet.

Producent TRENDNET
Produkt type Netzwerk Medienkonverter
Ethernet Glas Standaard 1000Base-SX
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Gewicht en omvang
Gewicht 354 g
Energie
Ingangsspanning 100 - 240
AC invoer frequentie 50 - 60
Typisch stroomverbruik 2,7 W
Externe adapter Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
Converter input interface 1000Base-T
Converter output interface 1000Base-LX
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH) 120 x 88 x 25 mm
Design
Intern Nee
Kleur van het product Grijs
Certificering FCC,CE
Prestatie
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 1310 nm
Draad modus structuur Multimode

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.