TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module

TRENDnet TI-MGBS40 Vezel-optiek 1310nm 1250Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Art.nr. 21221327
Merk / Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TI-MGBS40
EAN 710931161069
Gewicht van het pakket 0,07 kg

Trendnet TI-MGBS40. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. RX sensitiviteit: -23 dB. Breedte: 13 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 8,5 mm

The 1000Base-EX Industrial SFP Single-Mode LC Module, model TI-MGBS40, is designed to operate within a wide temperature range and is well suited for industrial environments. This SFP module works with standard SFP slots found on industrial switches and fiber converters. The TI-MGBS40 is compatible with duplex LC fiber connector types and supports gigabit single-mode fiber connections at distances of up to 40 kilometers (24.8 miles).

Producent TRENDNET
Produkt groep Netwerk componenten
Produkt type Netwerk transceiver modules
Kleur grijs
Hoogte 57 mm
Breedte 13 mm
Diepte 8.5 mm
Gewicht 0.02 kg
Gewicht en omvang
Breedte 13 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 8,5 mm
Gewicht 19 g
Energie
Typisch stroomverbruik 1 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Overige specificaties
RX sensitiviteit -23 dB
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver standard EX
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
Duplex systeem Volledig
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Kenmerken
Kleur van het product Grijs
Materiaal behuizing Metaal
Hot-plug ondersteuning Ja
Certificering MSA\nFCC\nCE
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)

TRENDnet Q1 Promo

  • TRENDnet TPE-115GI PoE+ Gigabit Injector
    Art.nr. 21221159
  • TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector
    Art.nr. 21221157
  • TRENDnet TPE-104GS PoE Splitter Gigabit Power over Ethernet
    Art.nr. 21221158
  • TRENDnet TPE-117GI Ultra POE+ Injector Gigabit
    Art.nr. 21221284
  • TRENDnet TV-IP1328PI 4MP Bullet Kamera Indoor/Outdoor H.265 PoE IR
    Art.nr. 21221476
  • TRENDnet TV-IP1329PI 4MP Dome Kamera Indoor/Outdoor H.265 PoE IR
    Art.nr. 21221477
  • TRENDnet TPE-119GI Gigabit 4PPoE Injektor
    Art.nr. 21221467
Toon alles (7)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.