VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 0,5 m - SECOMP Nederland GmbH
VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 0,5 m VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 0,5 m VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 0,5 m VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 0,5 m

VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 0,5 m

Art.nr. 21998710
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.8710
EAN 7611990196548
Gewicht van het pakket 0,026 kg
Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

VALUE FO-patchkabel in OM3-kwaliteit voor hoogwaardige FO-bekabeling.

  • Duplex kabel met vezel type 50/125µm OM3
  • Verkrijgbaar in 0,5m, 1m, 1m, 2m, 3m, 5m en 10m
  • Kleur: turkoois

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM3 Fiber patchkabel
Kleur turkoois
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM3
Aansluitingen LC / SC
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 SC
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

alternatieve artikelen

  • VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 5 m
    Art.nr. 21998715
  • VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 10 m
    Art.nr. 21998718
  • VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 1 m
    Art.nr. 21998711
  • VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 3 m
    Art.nr. 21998713
  • VALUE F.O. kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, turkoois, 2 m
    Art.nr. 21998712
Toon alles (5)