VALUE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector , violet, 2 m - SECOMP Nederland GmbH
VALUE  F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector , violet, 2 m VALUE  F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector , violet, 2 m VALUE  F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector , violet, 2 m VALUE  F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector , violet, 2 m

VALUE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector , violet, 2 m

Art.nr. 21998832
Merk / Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.8832
EAN 7630049616875
Gewicht van het pakket 0,02 kg

Lengte
Aansluitingen

VALUE glasvezel patchkabels in OM4 kwaliteit met verliesarme connectoren voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in de beste VALUE kwaliteit.

  • Met zekerheid naar de toekomst! De OM4-Faser kwaliteit en connector met een bijzonder lage demping verzekeren een uitstekende overdrachtskwaliteit ook bij zeer hoge bandbreedte.
  • De Kabel, met "Low-Loss"-connectoren behalen bijzonder goede waarde bij demping en reflectie. Ter vergelijking een standaard demping van normale LC connectoren is : 0,5 dB- en de demping van Low-Loss-LC-connectoren is : 0,15 dB
  • De OM4 Faser ondersteunt Ethernet, Fibre Channel en OIF-toepassingen, tbv een groter bereik van 550m bij 10 Gb/s en bij extreem lange gebouw-Backbones of Campus-Backbones van middellange lengte.
  • Gemiddelde Bandbreedte : 4700 MHz-km
  • Deze kabel is een Duplex-Kabel met Fasertype 50/125µm
  • Kleur: Violet

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 2 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule low loss
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule low loss
Aramid Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2 x 4 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Gewicht 20.2 g
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 80 mm
Diepte verpakking 80 mm
Gewicht verpakking 0.02 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.