VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex

VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex

Art.nr. 21990604
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0604
Gewicht van het pakket 0,008 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Vezelkoppeling met metaal
  • Lanen voor multimode van vezels
  • Geschikt voor fiber patchpanel 21.99.0611 en 21.99.0612

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.