VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB

VALUE Glasvezel koppeling LC 4-voudig, OM4, PB

Art.nr. 21990661
Merk / Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0661
EAN 7611990127627
Gewicht van het pakket 0,01 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Glasvezel koppeling voor het verlengen van glasvezel aansluitingen

  • Glasvezelkoppeling voor het verlengen van glasvezelverbindingen of voor montage in frontpanelen
  • Keramische huls, kunststof behuizing met montageschroeven, multimode en singlemode
  • Quad LC-koppeling - past in uitsparingen op het voorpaneel voor Duplex SC
  • Fosforbrons (PB) huls, kunststof behuizing (paars), voor multimode OM4

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Kleur violet
Gewicht 6.2 g
Hoogte verpakking 5 mm
Breedte verpakking 30 mm
Diepte verpakking 60 mm
Gewicht verpakking 0.01 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
  • Fibre koppeling, ST/ST simplex

    Art.nr. 21990629

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.