VALUE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss connector, turkoois, 2 m - SECOMP Nederland GmbH
VALUE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss connector, turkoois, 2 m VALUE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss connector, turkoois, 2 m

VALUE glasvezelkabel 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss connector, turkoois, 2 m

Art.nr. 21998822
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.8822
EAN 7630049616790

Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

VALUE patchkabel voor optische vezels in OM3-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in de beste VALUE-kwaliteit.

  • Toekomst bestendig! De OM3-vezelkwaliteit en connectoren met bijzonder laag demping zorgen voor een uitstekende transmissiekwaliteit, zelfs bij zeer hoge bandbreedtes.
  • De kabels, geassembleerd met "low loss" -pluggen, behalen bijzonder goede waarden voor insertieverlies en reflectie. Ter vergelijking:
- Typische demping van een standaard LC-connector: 0,5 dB
- Typische demping van een LC-connector met laag verlies: 0,15 dB
  • Deze kabels worden geleverd als duplexkabels met het vezeltype 50/125 µm
  • Kleur: turkoois

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM3 Fiber patchkabel
Kleur turkoois
Lengte 2 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM3
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule Low loss
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule Low loss
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2 x 4 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.