VALUE glasvezelkoppeling LC/LC duplex, OM3 - SECOMP Nederland GmbH
VALUE glasvezelkoppeling LC/LC duplex, OM3 VALUE glasvezelkoppeling LC/LC duplex, OM3

VALUE glasvezelkoppeling LC/LC duplex, OM3

Art.nr. 21990665
Merk / Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0665
EAN 7630049621886
Gewicht van het pakket 0,005 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Glasvezelkoppeling voor OM3 multimode vezels

  • Glasvezelkoppeling voor het verlengen van glasvezelkabels of voor montage in frontpanelen
  • Keramische hoes
  • Kunststof behuizing (aqua), MultiMode OM3

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Kleur turkoois
Hoogte 9.4 mm
Breedte 29.2 mm
Diepte 22 mm
Gewicht 3.6 g
Hoogte verpakking 10 mm
Breedte verpakking 20 mm
Diepte verpakking 30 mm
Gewicht verpakking 0.005 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.