VALUE Vezelkoppeling, SC / SC-duplex - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Vezelkoppeling, SC / SC-duplex VALUE Vezelkoppeling, SC / SC-duplex

VALUE Vezelkoppeling, SC / SC-duplex

Art.nr. 21990644
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0644
Gewicht van het pakket 0,004 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Vezelkoppeling met metaal
  • Lanen voor multimode van vezels
  • Geschikt voor fiber patchpanel 21.99.0611 en 21.99.0612

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

accessoires

  • VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x SC / LC-DX

    Art.nr. 21990601

  • VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX

    Art.nr. 21990603

Toon alles (2)