| Artikel nr.: | 19031824 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | H73699925V2 |
AIRTEC Pro Type 8 draadloze stofblazer
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Draadloze elektrische stofblazer met lithium-ionbatterij en USB-aansluiting
Zeg voorgoed vaarwel tegen stof en vuil.De draadloze stofblazer van AirTec biedt vol vermogen in zakformaat. Met één druk op de knop verwijdert hij moeiteloos hardnekkig stof en vuil – zelfs op moeilijk bereikbare plekken. Ideaal voor het grondig reinigen van gevoelige apparaten zoals pc's, spelconsoles, tv's, servers, ventilatoren, filters en nog veel meer.
De AirTec Type 8 maakt gebruik van geavanceerde dronemotoren voor een uitzonderlijke luchtstroom. Dat betekent:
- meer vermogen,
- minder geluid,
- een lager gewicht en een compacter ontwerp.
Specificaties
| Producent | SECOMP |
|---|---|
| Product groep | Gereedschap |
| Product type | Pressure cleaners |
| Kleur | groen |
| Leveringsomvang | AirTec Pro Type 8, 4 opzet stukken |
| Batterijcategorie | Portable battery |
| Aantal batterijen/accu’s | 1 stuks |
| Batterijtype | Pack |
| Batterij/accu | ingebouwd |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 167 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 560 g |
| Hoogte verpakking | 0 mm |
| Breedte verpakking | 0 mm |
| Diepte verpakking | 0 mm |
| Gewicht verpakking | 0 kg |