ATEN CS84A KVM Switch VGA, PS/2, 4-Poorts

Art. nr. 14016310 Merk / Fabrikant ATEN Fabrikant artikel nr. CS84AC EAN 4710423770676 Gewicht artikel 1,664 kg
ATEN

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden

Beschrijving

ATEN CS84A KVM switch VGA, PS/2, 4-poorts heeft ingebouwde PS/2-poorten aan de voor- en achterkant. Het kan 4 servers besturen vanaf een enkele console en stelt gebruikers in staat om te schakelen tussen de aangesloten computers met behulp van de drukknoppen op het voorpaneel of sneltoetsen op het toetsenbord van de console.

De KVM switch CS84A heeft ingebouwde PS/2-poorten aan de voor- en achterkant. Het kan 4 servers besturen vanaf een enkele console en stelt gebruikers in staat om te schakelen tussen de aangesloten computers met behulp van de drukknoppen op het voorpaneel of sneltoetsen op het toetsenbord van de console. Het is de meest praktische en gemakkelijkste oplossing om meerdere computers te bedienen.

  • Een PS/2-console bestuurt 4 computers
  • Computerselectie via poortselectieknoppen en sneltoetsen op het voorpaneel
  • Verbeterde grafische kwaliteit - resoluties tot 1920 x 1440; DDC2B
  • Ondersteunt Microsoft IntelliMouse, Logitech MouseMan, FirstMouse en IBM Scrollpoint Mouse
  • Compacte, robuuste, duurzame metalen behuizing
  • Toetsenbord- en muisemulatie voor foutloos opstarten
  • Automatische poortwisseling om computers te monitoren
  • Geen externe voeding nodig
  • KVM kabel inbegrepen

Specificaties

Producent
ATEN
Product groep
KVM-Switches / PC-Shares
Product type
KVM-Switch, VGA
Kleur
grijs
Leveringsomvang
1x KVM switch, 2x 2L-5001P/C KVM-kabels met PS/2-connectoren, 2x 2L-5002P/C KVM kabels met PS/2 connectoren, 1x gebruikershandleiding
Interface
VGA
Aantal PCs
4
Ondersteund PC-Platform
PS/2
PC: Monitor-Aansluiting
4x HD 15pol. Male
PC: Muis-/Keyboard-Ansluiting
4x 2x 6pol. MiniDIN Male
PC: Aansluiting aan aangesl. Kabels
ja
Aantal Console analoog
1
Analoog-Console: Monitor-aansluiting
1x HD 15pol. Female
Analoog-Console: Muis/Keyboard-aansluiting
2x 6pol. MiniDIN Female
Console geintegreerd
nee
Switching via Scan-run
ja
Print-schakelaar op apparaat
nee
Switching via Hot Key
Keyboard
Switching via OSD
nee
Keyboard-/Muis-Emulatie
ja
Kaskadeerbaar
nee
Max. Resolutie (nominaal)
1920x1440
Afmeting (HxBxD)
210 x 87 x 55 mm
Voeding benodigd
nee
Technische bijzonderheden
LED lampje voor aktieve kanaal
Hoogte
210 mm
Breedte
87 mm
Diepte
55 mm
Gewicht
0.64 kg
Hoogte verpakking
90 mm
Breedte verpakking
180 mm
Diepte verpakking
290 mm
Gewicht verpakking
1.664 kg

Producten van het merk ATEN hebben een hoge beveiligingsstandaard en worden daarom vaak gebruikt op het gebied van omroep en media, onderwijs, transport, maar ook bij overheidsinstanties of andere vergelijkbare bedrijven en instellingen.

Het bedrijf ATEN is gespecialiseerd in connectiviteits- en beheeroplossingen. Deze omvatten KVM-switches, oplossingen voor onderhoud op afstand, producten voor beeldoverdracht, USB-randapparatuur en producten voor datacommunicatie.

Productveiligheidsverordening

Informatie in overeenstemming met de EU Productveiligheidsverordening, ook bekend als de Product Safety Regulation (GPSR):


ATEN INFOTECH N.V.
Mijnwerkerslaan 34, 3550 Heusden-Zolder, Belgium
sales@aten.eu