| Artikel nr.: | 19071675 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | 902.0253 |
BACHMANN Desk1 3x geaard stopcontact, USB-oplader, GST18 0,2m
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
DESK1 3xCEE7/3 met USB-oplader A/C
DESK stekkerdoos - 3x geaarde stopcontacten 35° zwart - 1xUSB A/C 22W oplader - aansluitkabel 0,2 m H05VV-F3G1,5 mm² zwart met GST18-stekker - met BACHMANN-logo - verpakt in kartonnen doos
Specificaties
| Producent | BACHMANN |
|---|---|
| Product groep | Stekkerdoos |
| Product type | Surface-mounted unit DESK1 |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.2 m |
| Aan/Uit-schakelaar | nee |
| Aantal contactdozen | 3 |
| Type stopcontact | 3P. German, CEE 7/3, Type-F |
| USB Charger | ja |
| Aantal USB aansluitingen | 2 |
| Materiaal (Behuizing) | aluminiumprofiel |
| Kleur (Kabel) | zwart |
| Type stekker | Installatieconnector 3-pins |
| Regionaal gebruik | Duitsland, Oostenrijk, Nederland |
| Gewicht | 656 g |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 340 mm |
| Gewicht verpakking | 0.667 kg |
Het merk BACHMANN staat voor klantgerichte elektrotechnische componenten en systemen.
Bij de ontwikkeling en productie van de producten wordt ook de nadruk gelegd op toekomstige thema's zoals energiebeheer en energie-efficiëntie voor datacenters en industrie, evenals gebouwinstallatiesystemen. Het bedrijf profiteert van bijna 70 jaar ervaring in de elektronica-industrie.