| Artikel nr.: | 19071257 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | 375.000 |
BACHMANN DESK2 3x aardingscontact 2x ABD GST18, wit
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
BACHMANN DESK 2 is een stekkerdoos die kan worden uitgerust met verschillende communicatiemodules. Hij is ontworpen voor flexibel gebruik op kantoor, in vergaderruimtes, in het thuiskantoor of voor het delen van bureaus.
DESK 2 met 3x stopcontacten + 2x maatwerkmodule - Aluminium profiel, stroomingang: 0,2m H05VV-F3G1,5mm² met GST18, incl. montagebeugel - 3 stopcontacten met aardingscontactbeveiliging, zwart, 35° gedraaid - Gespoten in RAL 9010 wit
De voordelen in één oogopslag - Designoplossing voor moderne werkplekken - Gebruikersgeoriënteerde 35°-uitlijning - Verborgen kabelgeleiding tot aan de rand van het bureau - Klantspecifieke versies voor toekomstbestendigheid - Red Dot Design Award 2011 - Winnaar van de IF Award 2012 - Genomineerd voor de German Design Award 2012
UTE Version - Geschikt voor Frankrijk, Tsjechië, Slowakije
BACHMANN Aansluitpanelen DESK2
DESK2 is een stekkerdoos die kan worden uitgerust met diverse communicatiemodules en is perfect voor allerlei toepassingen. DESK2 is een stekkerdoos die kan worden uitgerust met diverse communicatiemodules. Hij is ontworpen voor flexibel gebruik op kantoor, in vergaderruimtes, thuiskantoren of in omgevingen waar bureaus worden gedeeld. Maar DESK2 is ook uitstekend geschikt voor woonruimtes. De stekkerdoos is gemaakt van aluminium en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. De aansluitingen worden op de gestandaardiseerde modulevensters geschroefd en kunnen eenvoudig worden verwisseld.
Specificaties
| Producent | BACHMANN |
|---|---|
| Product groep | Stekkerdoos |
| Product type | Surface-mounted unit DESK2 |
| Kleur | wit |
| Lengte | 0.2 m |
| Aantal contactdozen | 5 |
| Regionaal gebruik | Frankrijk, Tsjechië, Slowakije |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 282 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 1000 g |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 0.967 kg |
Het merk BACHMANN staat voor klantgerichte elektrotechnische componenten en systemen.
Bij de ontwikkeling en productie van de producten wordt ook de nadruk gelegd op toekomstige thema's zoals energiebeheer en energie-efficiëntie voor datacenters en industrie, evenals gebouwinstallatiesystemen. Het bedrijf profiteert van bijna 70 jaar ervaring in de elektronica-industrie.