BACHMANN ELEVATOR 2xUTE 2,0m AEH

Art. nr. 19070037 Merk / Fabrikant BACHMANN Fabrikant artikel nr. 928.007 EAN 4016514025619 Gewicht artikel 0,859 kg
BACHMANN

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Beschikbaar ca. 28-8-2026

Beschrijving

ELEVATOR 2xUTE 2,0m AEH

ELEVATOR Verzinkbare wandcontactdoos aluminium profiel, gepolijst en geborsteld "rvs look", gestanste en geborstelde afdekkingen met verhoogde aanrakingsveiligheid 2xUTE wandcontactdozen Frankrijk zwart voedingskabel 2,0m H05VV-F3G1,5mm² zwart met adereindhulzen en ingesloten aardingscontact montagestekker zwart, verpakt in doos

UTE Version - Geschikt voor Frankrijk, Tsjechië, Slowakije

Specificaties

Producent
BACHMANN
Product groep
Stekkerdoos
Product type
Integrated unit ELEVATOR
Kleur
zwart / zilver
Lengte
2 m
Aantal contactdozen
2
Type stopcontact
3P. UTE, CEE 7/5, Type-E
Type stekker
3P. German, CEE 7/7, Type-E/F
Regionaal gebruik
Frankrijk, Tsjechië, Slowakije
Aansluiting op het lichtnet
Stekker voor beschermingscontact, Type-E/F
Hoogte
0.16 m
Breedte
0.23 m
Diepte
0.22 m
Gewicht
0.89 kg
Hoogte verpakking
230 mm
Breedte verpakking
160 mm
Diepte verpakking
170 mm
Gewicht verpakking
0.859 kg

Het merk BACHMANN staat voor klantgerichte elektrotechnische componenten en systemen.

Bij de ontwikkeling en productie van de producten wordt ook de nadruk gelegd op toekomstige thema's zoals energiebeheer en energie-efficiëntie voor datacenters en industrie, evenals gebouwinstallatiesystemen. Het bedrijf profiteert van bijna 70 jaar ervaring in de elektronica-industrie.

Productveiligheidsverordening

Informatie in overeenstemming met de EU Productveiligheidsverordening, ook bekend als de Product Safety Regulation (GPSR):


Bachmann GmbH
Ernsthaldenstr. 33, 70565 Stuttgart, Germany
info@bachmann.com

Laatst bezochte artikelen