BACHMANN TWIST2 2xCEE7/3 2,0m AEH RAL9005 30GE rond

Art. nr. 19073146 Merk / Fabrikant BACHMANN Fabrikant artikel nr. 946.100 EAN 4057298129018 Gewicht artikel 0,827 kg
BACHMANN

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden

Beschrijving

TWIST2 2xCEE7/3 2,0m AEH RAL9005 30GE rond

TWIST 2 Metalen afdekplaat, rond, mat zwart, overeenkomstig RAL9005 30GE zijdemat, 2x geaarde wandcontactdozen zwart met verhoogde aanraakbeveiliging Voedingskabel 2,0m H05VV-F 3G1,5mm² zwart met adereindhulzen en gesloten aardingscontactstekker verpakt in een doos

Specificaties

Producent
BACHMANN
Product groep
Stekkerdoos
Product type
Integrated unit TWIST
Kleur
zwart
Lengte
2 m
Aantal contactdozen
2
Type stopcontact
3P. German, CEE 7/3, Type-F
Type stekker
3P. German, CEE 7/7, Type-E/F
Met verhoogde aanraakbeveiliging
ja
Regionaal gebruik
Duitsland, Oostenrijk, Nederland
RAL-kleur
RAL 9005 Gitzwart
Aansluiting op het lichtnet
Stekker voor beschermingscontact, Type-E/F
Hoogte
42.5 mm
Breedte
115 mm
Diepte
115 mm
Gewicht
630 g
Hoogte verpakking
100 mm
Breedte verpakking
190 mm
Diepte verpakking
190 mm
Gewicht verpakking
0.827 kg

Het merk BACHMANN staat voor klantgerichte elektrotechnische componenten en systemen.

Bij de ontwikkeling en productie van de producten wordt ook de nadruk gelegd op toekomstige thema's zoals energiebeheer en energie-efficiëntie voor datacenters en industrie, evenals gebouwinstallatiesystemen. Het bedrijf profiteert van bijna 70 jaar ervaring in de elektronica-industrie.

Productveiligheidsverordening

Informatie in overeenstemming met de EU Productveiligheidsverordening, ook bekend als de Product Safety Regulation (GPSR):


Bachmann GmbH
Ernsthaldenstr. 33, 70565 Stuttgart, Germany
info@bachmann.com