| Artikel nr.: | 04161033 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | D-SO01-0019 |
, blauw
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Ontdek de ultracompacte DEEBOT mini – de innovatieve reinigingsoplossing voor moderne woonruimtes. Met een diameter van slechts 28,6 cm kan hij moeiteloos smalle plekken, smalle gangen en moeilijk bereikbare hoeken onder meubels aan. Ondanks zijn kleine formaat zorgt hij voor een grondige reiniging met een dekking tot 89% van het oppervlak – ideaal voor appartementen, kinderkamers en alles daartussenin.
Specificaties
| Producent | Ecovacs |
|---|---|
| Product groep | Zuigen & Cleaning |
| Product type | Robot stofzuiger |
| Kleur | blauw |
| Model omschrijving | DEEBOT Mini |
| Type stofzuiger | Robot stofzuiger |
| Reinigingsfuncties |
|
| Volume robot stofreservoir | 140 ml |
| Volume waterreservoir robot | 40 ml |
| Volumestation stofreservoir | 1.8 l |
| Vers water volumestation | 2.6 l |
| Volumestation vuil water | 1.7 l |
| Spannings opname | 70 W |
| Geluidsmeting | 55 dB |
| Max. Hoogte deurdrempel | 2 cm |
| Batterijcapaciteit | 3200 mAh |
| Levensduur batterij | 128 min |
| Laadtijd | 130 min |
| Laadstation | ja |
| Zuigstation | ja |
| Borstelhulpstuk | ja |
| Zuigkracht | 9000 Pa |
| Geschikt voor Smart Home | ja |
| Smart home systeem |
|
| Hoogte dockingstation | 400 mm |
| Breedte dockingstation | 320 mm |
| Diepte van docking station | 385 mm |
| Gewicht dockingstation | 4.9 kg |
| Aansluiting op het lichtnet | Stekker voor beschermingscontact, Type-E/F |
| Aantal batterijen/accu’s | 1 stuks |
| Batterij/accu | ingebouwd |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Bedrijfstemperatuur min. | -5 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 40 °C |
| Hoogte | 99 mm |
| Breedte | 286 mm |
| Diepte | 286 mm |
| Gewicht | 7.47 kg |
| Hoogte verpakking | 380 mm |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Gewicht verpakking | 10.977 kg |