Brother TJ-4420TN labelprinter Thermisch 203 x 203 DPI Bedraad Ethernet LAN
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Brother TJ-4420TN. Printtechnologie: Thermisch, Maximale resolutie: 203 x 203 DPI. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | BROTHER |
|---|---|
| Product type | Labelprinters |
| Printtechnologie | Thermisch |
| Ethernet LAN | Ja |
| Max. Resolutie | 203 x 203 DPI |
Technische details
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
Poorten & interfaces
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| RS-232 port | 1 |
| Optionele connectiviteit | Bluetooth, Draadloze LAN |
Gewicht en omvang
| Breedte | 276 mm |
|---|---|
| Diepte | 326 mm |
| Hoogte | 502 mm |
| Gewicht | 15,4 kg |
Printsnelheid
| Printtechnologie | Thermisch |
|---|---|
| Kleur | Nee |
| Maximale resolutie | 203 x 203 DPI |
| Maximale print breedte | 11,4 cm |
Energie
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
Papier
| Autocutter | Ja |
|---|---|
| Maximum roll diameter | 20,3 cm |
| Mediadikte | 0.06 - 0.28 mm |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
|---|
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 8,89 cm (3.5") |
| Kleurenscherm | Ja |
Prestatie
| Intern geheugen | 256 MB |
|---|---|
| Flash memory | 512 MB |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
|---|