CHARMAST Powerbank W1056 10000mah black
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Ultraslim Powerbank Universal Kompatibel
Powerbank mit 10.000mah KapazitätEingang: USB-C, Micro-USB
Ausgang:USB-C, USB-A
- Eingang: 5V 3A
- TC-Ausgang: 5V 3A
Specificaties
| Producent | CHARMAST |
|---|---|
| Product groep | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang |
Powerbank W1056 User Manual USB-A zu USB-C KAbel |
| Ingang | DC 5 V 3 A |
| Uitgang | DC 5 V 3 A |
| Batterijcapaciteit | 10000 mAh |
| Aansluitingen beschikbaar |
|
| Ondersteunde oplaadtechnologie | Fast Charge |
| Batterijcategorie | Gerätebatterie |
| Aantal batterijen/accu’s | 1 stuks |
| Accuspanning | 3.7 V |
| Accucapaciteit | 10000 mAh |
| Batterijtype | Pack |
| Batterij/accu | eingebaut |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Gewicht | 228 g |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 0.22 kg |