CHARMAST Powerbank W1202 10000mah black
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Ultraslim Powerbank mit USB-C und Apple 8-Pin Kabel integriert
- Powerbank mit 10.000mah Kapazität
- Eingang: USB-C, USB-A
- Mit integrierten USB-C, Apple 8-Pin
- PD 22,5W
- Eingang: PD18W/QC18W
- Total-Ausgang PD22.5W
Specificaties
| Producent | CHARMAST |
|---|---|
| Product groep | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang |
Powerbank W1202 User Manual |
| Ingang | PD18W/QC18W |
| Uitgang | PD 22,5W |
| Ingang-Aansluiting | USB-C, USB-A |
| Uitgang-Aansluiting | USB-C, Apple 8-Pin |
| Batterijcapaciteit | 10000 mAh |
| Aansluitingen beschikbaar |
|
| Ondersteunde oplaadtechnologie | Fast Charge |
| Batterijcategorie | Gerätebatterie |
| Aantal batterijen/accu’s | 1 stuks |
| Accuspanning | 3.85 V |
| Accucapaciteit | 10000 mAh |
| Batterijtype | Pack |
| Batterij/accu | eingebaut |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Hoogte | 16.8 mm |
| Breedte | 69.6 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Gewicht | 168 g |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 0.228 kg |