CHERRY DC 2000 toetsenbord Inclusief muis Kantoor USB QWERTY Brits Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY DC 2000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Zwart. Inclusief muis
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 530 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 109 x 62 x 37 mm |
| Gewicht muis | 90 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 50 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 4 |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Certificering | c-tick, UL, CE, FCC, TÜV-Süd/GS |
Verpakking
| Breedte verpakking | 546 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 896 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Ja |
|---|---|
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Kleur van de verlichting | Blauw |
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 18 stuk(s) |