CHERRY DC 2000 toetsenbord Inclusief muis Universeel USB QWERTY Engels, Italiaans Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY DC 2000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Membraan keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart. Inclusief muis
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 530 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 109 x 62 x 37 mm |
| Gewicht muis | 90 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 50 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels, Italiaans |
| Aanwijsapparaat | Muisknoppen |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Certificering | c-tick, UL, CE, FCC, TÜV-Süd/GS |
Verpakking
| Breedte verpakking | 546 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 896 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
|---|
Design
| Backlight | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Polssteun | Nee |
Muis
| Inclusief muis | Ja |
|---|---|
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |