CHERRY G83-6104 toetsenbord USB QWERTY Amerikaans Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY G83-6104. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 104. Snoerlengte: 1,75 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 210 x 47 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 662 g |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 104 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Certificering | cURus, VDE GS, CE, FCC, c-tick |
Verpakking
| Breedte verpakking | 493 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
| Gewicht verpakking | 810 g |
Overige specificaties
| Intern | Nee |
|---|
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,75 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|