CHERRY G84-4100 toetsenbord USB + PS/2 QWERTY Brits Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY G84-4100. Toetsenbord formaat: Mini. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB + PS/2, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 83. Snoerlengte: 1,75 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 282 x 132 x 27 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 400 g |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB + PS/2 |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 83 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Vingerafdruklezer | Nee |
Design
| Kleur van het product | Grijs |
|---|---|
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,75 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|