CHERRY G84-4100 toetsenbord USB QWERTY Amerikaans Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY G84-4100. Toetsenbord formaat: Mini. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 83. Snoerlengte: 1,75 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 282 x 132 x 26 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 400 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 16 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 83 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 20 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Certificering | cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
Verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 315 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 500 g |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,75 m |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 42 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 8 stuk(s) |