Cherry G84-4400 USB QZERTY Amerikaans Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Cherry G84-4400. Aansluiting: USB, Aanbevolen gebruik: Universeel, Toetsenbordindeling: QZERTY. Kleur van het product: Grijs, Oppervlakte kleur: Monotoon, Certificering: c-tick, UL, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI. Dimensies toetsenbord (BxDxH): 370 x 139 x 19,6 mm
High performance right down to the smallest detail! Need a pointing device? But space restrictions prevent you from using an extra mouse? The ultra-flat compact keyboard with built-in trackball is the perfect solution. The keyboard is optimally suited for 19-inch applications, slim-line PCs and laptops. Key benefits - Individual keys with Gold Crosspoint contacts (ML technology) - Designed for continuous usage - over 20 mill. confirmations per key - High level of reliability and unique precision confirmation feeling - Integrated trackball plus 2 mouse keys - Extremely flat - total height just 20 mm - Lightweight - 83/84 keyboard layout with all the functions of a standard keyboard - Can be used with the standard drivers of the operating system - Ideal for limited space and 19" applications
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 370 x 139 x 19,6 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 563 g |
Energie
| Stroomverbruik | 36 mA |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aansluiting | USB |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Toetsenbordindeling | QZERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Toetsenbord formaat | Standaard |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Aanwijsapparaat | Trackball |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 83 |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Toetsen levensduur | 20 miljoen tekens |
Verpakking
| Breedte verpakking | 400 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Gewicht verpakking | 720 g |
Ergonomie
| Lengte snoer | 1,75 m |
|---|
Design
| Kleur van het product | Grijs |
|---|---|
| Intern | Nee |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monotoon |
| Certificering | c-tick, UL, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|