CHERRY JK-A0400EU-2 toetsenbord Kantoor USB QWERTZ Amerikaans Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY JK-A0400EU-2. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Membraan keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 105. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ja |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 188 x 46 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 840 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 350 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | -20 - 65 procent |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 105 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Certificering | cURusVDE-GSVCCICEFCCFIPS 201 |
Verpakking
| Breedte verpakking | 472 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 1,15 kg |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|