CHERRY KC 200 MX toetsenbord Universeel USB QWERTY Engels Zwart, Brons
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KC 200 MX. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Snoerlengte: 1,6 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart, Brons
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 430 x 121 x 39 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 830 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 100 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry MX Brown |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 100 miljoen tekens |
| Rollover | N-toets rollover |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Brons |
| Polssteun | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| USB-connectortype | USB Type-A |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Anti-ghosting | Ja |
Duurzaamheid
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KCC, RoHS, UKCA |
|---|